top of page
Search

|   Bireysel Gelişim  |

Bireye özel seanslar


Merhaba! Umarım iyisindir ve haftayı ortalamışken mail gününün bugün olması konusunda netleşmeye başladım. Kendimce kendi açımdan baktığımda pazartesi mail almayı çok sevmiyorum, hem hafta başlangıcı ve birçok mail gelmiş oluyor yeni bir maile daha bakmak istemeyebiliyorum. Hem de haftanın programı planı bir yandan zihinde dönüyor yani kendiliğinden böyle bir psikolojik etkisi var bende hala pazartesinin. Size nasıl gelirdi Pazartesi günleri benden mail almak ? Merak ediyorum bir yandan şuan :)

Bugünkü konumuza gelecek olursam, bana sıkça sorulan bir sorunun cevabına açıklık getireyim istiyorum. İçinizde sormak isteyip merak edenler belki vardır. Yoksa da bu maili geçiniz efendim :)

Sorumuz şu: Bireysel seanslarda hangi konuları işliyoruz, değiniyoruz? Ben ne alabilirim?01

Aldığım ve deneyimlediğim bireysel gelişim, dişil ve eril enerji dengesi, gizemli dişilik, koçluk ve sanat tan yararlanarak, kendi sezgilerimi de kullanarak, belli başlıklar altında bununla birlikte kişiye özel olarak değişen bir çalışma yöntemim var. Her birey kendine özgü ve özel olduğu için ihtiyaçları da değişiyor buna özen gösteriyorum. Uyguladığım teknikler yıllardır hem kendi hem arkadaş çevremde uygulayıp verim ve sonuç aldığımız teknikler.“ Senin öncelikli ihtiyacın hangisi? "


02

Faydalanacağın alan neresi olur, daha az mı daha çok mu olur? Bu aslında kişiye bağlı koşullara, zamana enerjiye bağlı. Bazen bir fakındalık yaşarsın ve o hayatında hiç tahmin etmediğin bir sorunun cevabıdır bu yüzden buna buna katkı olacak ve buna buna olmayacak diye sınırlandırmayı sevmiyorum. Bununla beraber başlıkları paylaşıyorum


03

Dişil ve Eril enerji her insanda var olan ve dengesiz olduğunda insanın huzursuzluk, sıkıntı, ilişkilerinde problemler yaşadığı bir alan.

Sağlıklı eril ve dişil enerji nedir?

Senin iç dünyandaki dişil ve eril enerjin uyumu nasıl? dengede mi? Değilse nasıl dengeleriz?

Rahim enerjisi yaratıcı enerjin ve gücündür, onunla ilişkin & bağlantın var mı?

Rahim enerjisi nedir?

Kadın doğandaki döngülerinin farkında mısın? Döngülerin ile uyumlu yaşamak sana özsaygı, özsevgi, özşefkat, özsorumluluk kazandırır.

Meditasyon ve nefes çalışmaları

Kendi alanın var mı?

Kadın bilgeliğinin ortaya çıkması için, kendini daha çok sevebilmen için sadece kendinle geçirdiğin vakitler veya ritüeller oluşturmak ister misin?

Yapmaktan en çok keyif aldığın şeyler var mı?

Enerjini nasıl arttırırsın?

İçindeki kadının kendi cinselliği ile ilişkisi nasıl?

Kendinle ve eşyalarınla aranda sevgi ve aşk var mı?

Bu sorular, ve daha fazlası için yaptığımız bir yolculuk bireysel seanslar. Emek ve sabır verdiğinde gerçekten içindeki potansiyel ortaya çıkıyor, alanın genişliyor. Yaratıcılığın artıyor. Sen de katılmak istersen e-mail atabilir, instagramdan takip edebilir ve mesaj atabilirsin.

@hillserifoglu

hillserifoglu@gmail.com

Sevgiyle..

Mutlu Haftalar Dilerim

www.hilallena.com20 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page