top of page
Mustard Flowers

Döngülerimiz Temasıyla

 

  • White LinkedIn Icon
  • White Twitter Icon
  • White Google+ Icon
4Haftalık
Dişi Özün Sesi Atölyesi
Green Leaves
4Haftalık
Eril Özün Varlığı Atölyesi

Eril Özün Varlığı

Eril ve Dişil enerji dengesiyle yaşamak demek hem yaratıcı ve sezgisel doğanı hem aksiyon alan aktif halini dengelemektir. Yin ve Yang , sağ ve sol beyin dengede çalışmasıdır. Birinin temelinin sağlam olmaması sıkıntı yaratır, ya sürekli hayal kurup hayata geçirmekte zorlanabilir, veya sürekli koştur koştur hayatın içinde günler anlamadan anlamsızca geçiyordur. Bunların yanında birde içimizdeki eril ve dişiln bir uyumu var mı? Yoksa uyumsuz ve bağlatısızlar mı? Bu iç dişi ve erilin kopukluğu hayatında ilişkilerinde sıkıntılara sebep olabilir. Çünkü hep içeriden dışarıya bakıyoruz, değişimi dışarıda aramaktan içsel değişime doğru gidiyoruz bu da zaten dış dünyanda değişimi yaratacaktır.

Bu da hayal ettiklerini hayatının gerçeği yapabilmenin yoludur. Güçlenmek ve köklenmek için hazırladığım bu eğitim, Dişil enerjinin mucizelerini açması ve sunması için Erilinin yürüdüğü yollar gibi diyebilirim.. Çünkü dişi enerji kendisini kalbini açması için yabani otlardan arınmayı ve güvende hissetmek ister.

 

Kendini sahiplendiğin zaman ben buyum diyebilir ve gerçeğine bakabilirsin, aksi halde kökleri sağlam olmayan bir çiçek açamaz, açsa bile değerini bilinmediği ortamlarda solup gider..  Kendini sahiplenmek açılmak ( Eril enerji varlığı ile kararlı tavırlar ) özünü kabul için onay vermektir.. Özünü kabul etmek yapmaktır, kendin için bazı sorumlulukları alarak mümkün olabilir.

 

Gelişimin en az 3 bacakla ilerlediğine inanıyorum. Zihinsel, Ruhsal ve Bedensel olarak dönüşümü kapsıyor ve yenilenmeyi temel alıyor. Zarar verenleri bırakmak ve arınmak, ayıklamak hafifletiyor ve kendini görmene yarıyor.. Ne olduğunu bulmak ilk ne olmadıklarını temizlemekle ve istikrarla geliyor. Bu eğitimde 3 lü sistemi geliştirip ( Zihin, Ruh, Beden ) ait olmadığımız yabani otlardan arınacağız ve dişil enerjinin varlığına alan açacağız. Herşey kendini sahiplendiğinde başlar ve oradan filizlenirsin.

- Arınmak ve temizlik bütünsel

- Sağlıklı eril enerji ve nasıl iç eril enerjimizi aktifleştirebiliriz

- Kendini sahiplenmek nedir ve yolları neler?

- İç hazinen ile buluşma

- Zihin Ruh Beden ile bütünsel gelişim

- Kendi enerjini korumak

Dişi Özün Sesi

Kadın kendi döngüleri ile tıpkı doğa gibi sürekli bir değişim halindedir. Doğa gibi besleyici ve yaratıcıdır. Kendi döngülerini tanımak, çiçeğini ne zaman su istediğini, güneş almak isteyip istemediğini anlayıp, tanımak ve bu da şefkatle yaklaşmak demektir. Tıpkı bir bahçıvan gibi, ihtiyaçlarını bilmek ve onlara yer açmak, kendine annelik gibi.. Bu bizim yaşam enerjimizdir. Ne zaman durmak istediğini yani kendini anlarsan hayatın kolaylaşır, rahatlar ve hangi toprakta havada olma isteğini karşılarsan açarsın, kokun , görünüşünle hem kendin hem evren ışıldar ve beslenir.

Bazen kendinden sıkıldığını hissetmenin nedeni beslenmiyor olmandır.

Her halin hediyeleri var kendi içinde ve nasıl değerlendirdiğine bağlı olarak açılır sana kapılar kabul edersen, yürümeye bir adım atarsan gerisi gelir güvendesin.

Rahim merkezimiz, yaratıcılığımızın başladığı şifa kaynağı. Onurlandırılmak ve anlaşılmayı bekledi orada varlığından bile habersiz olduğumuz belki değersiz bile gördüğün o zamanlardan beri..

Bu eğitim kendi hediyeni bulmana yardımcı olur. Dişil enerji nedir? Kadın olmanın mucizeleri nasıl ve neler? Kendine ait bir alan açmaya niyet ettiysen doğru yerdesin. Kadın doğasını yakından tanımak , merkezlenmek, doyumlu bir yaşama geçmek, yaratıcılığını arttırmak, döngülerinle tanışmak, kucaklamak, özgürleşmek için güzel bir anahtar burası. 

- Eril ve Dişil enerji nedir?

- Dişil döngüler ile yaşam

- Dengede olmak

- Dişil enerjini yükselt

- Kadın ve doğa ile bağlantı, yaratıcılık gelişimi

- Rahmin bilgeliği

- Kendine bakım

- Ritüeller ve kızkardeşlik

- 5 duyu ve haz almak, tutkular

- Kundalini enerjisi ve meditasyon

- Mantralar ve kendini şifaladır ritüelleri

- Olmak istediğin kadın çalışması

- İçindeki hediyenle tanışmak 

bottom of page